Gizlilik Politikası

LAPSBranding yönetimi, veri korumasına büyük önem vermektedir. LAPSBranding web sitesi genel olarak herhangi bir kişisel veri sağlamadan kullanılabilir. Bununla birlikte, bir veri sahibinin web sitemiz aracılığıyla Şirketimiz tarafından sunulan özel hizmetlerden yararlanmak istemesi halinde, kişisel verilerin işlenmesi gerekli olabilir. Kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması ve bu işlemenin hukuki bir dayanağının bulunmaması durumunda, genellikle ilgili kişinin rızasını alıyoruz.

 

İlgili bir kişinin adı, adresi, e-posta adresi veya telefon numarası gibi kişisel verilerin işlenmesi her zaman temel veri koruma yönetmeliğine ve ilgili ülkeye özgü veri koruma düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirilir. LAPSBranding Ltd. Şti. bu veri koruma beyanı aracılığıyla, tarafımızca toplanan, kullanılan ve işlenen kişisel verilerin türü, kapsamı ve amacı hakkında kamuoyunu bilgilendirmek istemektedir. Ayrıca, bu gizlilik bildirimi, veri sahiplerini hakları konusunda bilgilendirir.

 

The LAPSBranding Ltd.Şti. veri denetleyicisi olarak, bu web sitesi aracılığıyla işlenen kişisel verilerin mümkün olan en eksiksiz şekilde korunmasını sağlamak için çok sayıda teknik ve organizasyonel önlem almıştır. Bununla birlikte, İnternet tabanlı veri aktarımlarında güvenlik açıkları olabilir, bu nedenle mutlak koruma garanti edilemez. Bu nedenle, ilgili her kişi, örneğin telefon gibi alternatif yollarla kişisel verilerini bize iletmekte serbesttir.